YAY BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ
18 Eyl, 2017 14:35 tarihinde eklendi

YAY BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ

YAY BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ

Yay burcu erkeği son derece eğlenceli bir yapıya sahiptir. Yerinde duramaz ve hareketsizlikten hoşlanmazlar. Onlar için alınabilecek her hediye anlamlı olacaktır. Çünkü büyük ya da küçük her şeyle mutlu olmayı bilirler.

Yine de giyimine özen gösteren yapısı düşünüldüğünde iyi bir marka ayakkabıya bayılacaktır. Bu ayakkabıyı uyumlu bir kemer ile de tamamlayabilirsiniz. Ayrıca gömlek, kazak, palto ve kıyafet olarak her şey onu sevindirecektir. Ama hiçbir şey kendi ellerinizle öreceğiniz bir atkı kadar onu mutlu edemez.

Ben onu çok şaşırtmak istiyorum diyorsanız bir gemi turu için bilet alabilirsiniz. Hem doğa ile bütünleşebilir hem de eğlenceli vakit geçirebilir. Ayrıca onun için iyi bir macera olacaktır. Kaliteli ve eğlenceli bir hediye olacaktır ve her zaman anıları arasında yer alacaktır.

Her erkeğin hoşuna gidecek olan ama özellikle Yay burcu erkeği ve arkadaşlarının eşlik edeceği bir futbol maçı için alacağınız bilet onun havaya zıplamayı çok isteyeceği bir hediye olacaktır. Elbette bunu size çok belli etmeyecektir. Zira aşırı sevinci karşısında vazgeçmenizi istemeyecektir.

En güzel hediye ise sizinle geçireceği özel birkaç gün olacaktır. Kapadokya gezisine asla hayır demeyecektir. Şömine başında edilecek sohbetler, inanılmaz tarihi geziler yanı sıra balon gezisi de onun macera sever yönüne hitap edecektir. Emin olun bu hediyeniz karşısında size her zaman minnet duyacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *