TERAZİ BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ
17 Eyl, 2017 14:25 tarihinde eklendi

TERAZİ BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ

TERAZİ BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ

Terazi burcu erkeği duygusal bir yapıya sahiptir. Araştırmayı sever. Meraklıdır. Bir terazi burcu erkeği için hediye arıyorsanız işiniz oldukça kolay olacaktır. Örneğin araştırma merakına hitap edebilirsiniz. İyi bir belgesel DVD serisi onun için mükemmel bir hediye olacaktır. Ya da birazda saklama yönünü düşünerek iyi bir ansiklopedi serisi de ilgisini çekecektir. Retro düşkünlüğünü de hesaba katmış olursunuz ve bir anı olacaktır.

Terazi burcu erkeği romantik bir erkektir. Ailesi ile vakit geçirmeye bayılır ve mutlaka sevdiklerine zaman ayırır. İyi bir zaman geçirmek onun için sevdikleri ile birlikte olmak demektir. Sıcak iklimi seviyor olmasını da hesaba katarsanız güzel bir Akdeniz yurtdışı gezisi ilgisini çekecektir. Örneğin İtalya için alınmış bir uçak biletine hayır demeyecektir. Üstelik bu onu çok fazla sevindirecektir.

Pahalı olmayan anlamlı bir hediye almak istiyorsanız eski oyuncak koleksiyonu toparlayabilirsiniz. Hem çocukça duygularına dönecek hem de çok şaşıracaktır. Küçük bir kutuda hazırlayabileceğiniz bu hediye onun için fazlası ile anlamlı olacaktır.

İş ve güçleri yoğun olanlar için iyi bir spor merkezinde abonelik alabilirsiniz. Spor yapmayı severler ve bu hatırlatma hediyesi onları sevindirir. Maddi değil de manevi bir hediye almayı istiyorsanız anılarınızla dolu kısa bir video onu inanılmaz duygulandıracaktır. Fotoğraflarınızdan oluşan bir video hazırlayım aralara anlamı olan sözleri ekleyerek hikâye şeklinde anlatım yapabilirsiniz. Anılarını film şeklinde izlemek onu mutlu edecektir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *