Sürpriz Seven Sevgiliye Alınabilecek 10 Hediye Önerisi
30 Eyl, 2017 18:54 tarihinde eklendi

Sürpriz Seven Sevgiliye Alınabilecek 10 Hediye Önerisi

Sürpriz Seven Sevgiliye Alınabilecek 10 Hediye Önerisi

Sadece özel günlerde zorunlu hissettiğiniz için hediye almak yerine sevgilinize özel sürpriz olarak hediye alabilirsiniz. Bu onu sadece özel günlerde değil günlük hayatta da önemsediğinizin bir göstergesidir. Peki erkek ve kadınlar için alınabilecek 5 hediye önerisi nedir ?

Erkekler İçin Ne Alınır ?

1 – ) Atv Turu

Sevgiliniz Atv binmek istiyor fakat buna zaman bulamıyor olabilir. O halde onu tutup bir anda atv turuna götürüp arkasına atlayarak müthiş bir hediye vermiş olursunuz. Bu seyahat size ve ona çok iyi gelecek.

2 – ) Olta

Erkeklerin çoğu balık tutmayı sever. Sevmese de ona alacağınız bir olta mükemmel bir hobi edinmesini sağlayacaktır. Bu en güzel hediyelerden biri.

3 – ) Tespih

Tespih erkekler için bir semboldür. Hediye olarak sevgilinize alacağınız bir tespih onu mutlu yapmaya yetecektir.

4 – ) Yavru Bir Köpek

Erkekler köpekleri severler. Kadınlara nazaran sahiplenme duygusunu yoğun yaşayan erkekler, yavru bir köpekhediye ettiğiniz de size minnettar olacaktır. Zahmeti yönüyle pek tercih edilmeyen bu hediyeyi sevgiliniz için kesinlikle deneyin!

.5 – ) Oyun Konsolu

Erkekler genel olarak oyun oynamayı severler. Hediye olarak sevgilinize oyun konsolu almak onun için eğlenceli bir hediye olacaktır.

Kadınlar İçin Ne Alınır ?

1-) Karakalem Tablosu

Sevdiğinizin resmini karakalem tablosu yaptırarak hediye edebilirsiniz. Kadınlar bu hediyeye bayılırlar.

2- ) Balon Turu

Eğer sevdiğiniz kadın sürprizlerden hoşlanıyorsa bu ona en anlamlı hediye olacaktır. Balon turu unutulmaz anlar yaşatarak size güzel bir anı bırakır.

3 –Kelebek Kolye

Birçok kadının sevdiği bir kolyedir. Ona alacağınız kelebek kolye ile yüzünde güzel bir tebessüm bırakırken aldığınız hediye onda güzel duygular bırakacaktır.

4 –Led’li Fotoğraf Çerçevesi

Bir kadının çok kolay etkilenebileceği hediyelerden biridir. Kalp şeklinde bir çerçeveye sığdıracağınız fotoğraflar etrafının led ile ışıklandırılmasıyla harika bir duygu yaşatır.

5 – ) Kalpli Kırmızı Uçan Balon

Her ne kadar dizilerden görsek de bayanlara yapılan ani sürprizlerdeki en güzel tercihtir. Sürpriz seven sevgiliye en güzel hediye ona alınacak kalpli kırmızı uçan balon olabilir.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *