Sevgiliye Hediye Kutusu Hazırlama Önerileri
27 Eyl, 2017 18:33 tarihinde eklendi

Sevgiliye Hediye Kutusu Hazırlama Önerileri

Sevgiliye Hediye Kutusu Hazırlama Önerileri

Sevgilinize aldığınız hediye kadar hediyenizi barındıracak kutu seçimi de çok önemlidir. İyi hazırlanmış bir hediye kutusu sevdiğinize aldığınız hediye kadar mutlu edebilir. Hediye kutusunun hazırlanmasında seçilen renk ve üzerine eklenen detaylar hediye kutusunu romantik bir halle getirebilir. O halde hemen hediye kutusu hazırlama önerilerini size sunalım;

Kağıt Rulo İle Hediye Kutusu

Kağıt rulo ile hediye kutusu hazırlamak hem kolay hem romantik bir tercih olacaktır. Kağıt rulodan bir miktar kare şeklinde kesim yapıp ortadan birleştirerek kenarlara kıvrım vermeniz ile hediye kutusu oluşturabilirsiniz. Bant yada yapıştırıcılar ile kutuyu yapıştırıp üzerine kurdele, renkli kumaş, sticker veya ip gibi detaylar ekleyerek güzel bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz.

Kalpli Karton Kutu

Sevgiliniz için kalpli karton kutu hazırlamak oldukça kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey pürüzsüz bir karton bulup üzerine karton desenleri için satılan kağıt yapıştırmanız olacak. Daha sonra internetten çıkaracağınız bir kalp kalıbı ile belirli abatlarda kesim yapacaksınız daha sonra yapıştırıcı ile kutuyu sabitleyip sağlamlığını kontrol ettikten sonra içine hediyenizi koyabilirsiniz.

Ahşap Hediye Kutusu

Eğer evde gerekli araç ve gereçleriniz varsa ve ince ahşap bulunduruyorsanız sevgilinize ahşap hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Öncelikle ahşap kutu için istediğiniz kalıba karar verin. Daha sonra bu kalıbı esas alarak ölçüm yapıp kalemle işaretledikten sonra ahşap kesitleri çok küçük çiviler ile kutunun içinde kalmayacak şekilde kenarlardan çakın. Ahşap kutunuzu son olarak ahşap boya ile boyamayı unutmayın. Bu hediye kutusu sevdiğiniz için çok anlam ifade edecektir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *