Oyun Severlere Hediye Önerileri
6 Oca, 2019 18:43 tarihinde eklendi

Oyun Severlere Hediye Önerileri

Oyun Severlere Hediye Önerileri
  • Oyuna girmeden önce sizin için şu yazdıklarımızı bir okuyun 🙂

Bilgisayar oyuncularına alınabilecek hediyelere girmeden önce, 3 çeşit hediyeden bahsetmek isterim; 1. Pahalı ve gösterişli 2. İşlevsel ve kullanışlı 3. Hiç yanımızdan ayıramadığımız cebimize koymalık hediyeler. İşte bu listede tamamından bulabileceksiniz. Oyun oynamayanlara göre kimi seçtiğimiz hediyeler ”bu biraz basit kaçar” demesine neden olsa da emin olun bu hediyeler oyuncular için oldukça anlamlı…

  • Her RPG severin oynadığına emin olduğum koleksiyon‘luk bir oyun olan ”The Elder Scrolls V Skyrim” gerçek bir kült yapım olarak aklımıza kazındı FUS RO DAH diye etrafta bağırmamıza neden olan bu oyun için 2 farklı bütçeye hitap eden hediyeleri, alınan kişiyi mutlu edeceğine eminiz.
Bir anahtarılık yada bir biblo figür, emin olun skyrim oynamış biri için oldukça özel hediyeler.
  • Ah o online oyunlar tam bir zaman süngeri 1 el atıp kalkıcam, diye girersin ama birde bakarsın herkes uyumuş, boşuna dememişler hayat ofline, knight online, ama bu hediye önerimiz League of Legends oyuncuları için eğer sevgiliniz ile bot pre giriyorsanız olmazsa olmazınız bir bileklik.
SUPPORT main’ları oyunumuza bekliyoruz.
  • Yıllarca ”Pokemon Garı Gaçıyoooo” diye makarasını yaptığımız Pokemon‘u bilmeyen yoktur. Neredeyse her kesime hitap eden poketopu gece lambası oldukça şık bir hediye.
Pikachu, Charmander, Bulbasaur
Hepsi için bir model bulabilirsiniz,
  • Bazen geceleri kulağıma RUSH B bağrışmaları geliyor, her cs go oynayan oyuncunun kulağında çınlar bu ses,Oldukça çekişmeli geçen rekabetçi maçlarda bir ses yükseliyor SİS ATMA. İşte o sis atan arkadaşa alınabilecek en anlamlı hediye.
Sis bombası anahtarlık
  • Evet olmazsa olmazımız, saatlerce koşturup silah aldıktan sonra öldüğümüz son on kişi kalınca heyecandan elimizin ayağımızın titrediği PUBG oyuncuları için yanlarından ayırmayacakları yastıklarının altında saklayacakları set anahtarlık.
Bu sete oyunda sahip olduklarında TAB’a basıp sanat eseri dediklerine şahit oldum 🙂
  • Benim favorim olan oyunun en heyecanlı yada en dramatik sahnesinde odaya baskın yaparcasına giren babalar için, Lütfen Rahatsız Etmeyin kapı askısı.
Muhtemelen bunu gördükten sonra içeri dalma eğlimi birazcık azalacak 🙂
  • Son olarak içerisinde kahve yokken enerjisiz, içerisinde kahve varken full enerji gösteren kupa her oyuncunun ve kitap okurlarının’da hoşuna gidecektir.

Buda buraya kadar okuduğun için 🙂

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *