KOVA BURCU ERKEĞİNE ALABİLECEĞİNİZ HEDİYE ÖNERİLERİ
19 Eyl, 2017 12:52 tarihinde eklendi

KOVA BURCU ERKEĞİNE ALABİLECEĞİNİZ HEDİYE ÖNERİLERİ

KOVA BURCU ERKEĞİNE ALABİLECEĞİNİZ HEDİYE ÖNERİLERİ

Kova burcu Erkeği’ne hediye almak aslında çok kolay değildir. Bunun nedeni ise kendileri hakkında fazla ipucu vermezler. Çünkü genel olarak içe kapanık yaşarlar. Bir de beğenmeleri zordur. Fakat sıradan olmayan dikkat çekecek türden hediye seçebilirsiniz. Karşınızdaki kişi kova erkeği ise onu cezp edecek türden hediyelere bakın. Hiç almadığınız alışık olunmayan türden seçimler yapın. Onu hediye vererek değil seçtiğiniz hediyenin türü ile şaşırtın.  Çünkü kova erkeği ne kadar içine kapanık olursa olsun şaşırtılmaktan ve önem verildiğini anlamaktan hoşlanır. Ona küçük sürprizler hazırlayın. Kova erkeği önemli günlerin hatırlanmasından ve kendilerine hediye alınmasında oldukça memnun olurlar. Sessiz olduklarına bakmayın. Bütün hislerini içlerinde yaşarlar.

 

Silere birkaç tane hediye önerisinde bulunacağım.

  • Karşınızdaki kişiye onun için özel tasarlanmış bir tişört hazırlatabilirsiniz. Tamamen onun zevkine uygun olarak tasarlanmış olmasına özen gösterin.
  • Onu şaşırtın. Çok değişik orijinal bir çerçeve alarak içerisine özel bir resim yerleştirerek daha anlamlı bir hediye hazırlayabilirsiniz.
  • Ya da hem komik hem sevimli türden küçük ama hoş bir anahtarlık seçebilirsiniz. Burada hediye seçerken hem eğlenceli hem de şaşırtıcı olmalısınız.  Bu sayede farklı ve özel hediyeler ile onu mutlu edebilirsiniz.
  • En son olarak ise renkli telefon kılıfı alarak onun renkli kişiliğine uygun bir seçim yapabilirsiniz. Unutmayın sıradan olmayan renkli hediyeler en uygun olanları.

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *