KOÇ BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ
15 Eyl, 2017 13:55 tarihinde eklendi

KOÇ BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ

KOÇ BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ

 

Koç burcu erkeği yapı olarak özgüven sahibi ve meraklı bir karaktere sahiptir. Enerji akımına tutulmuş gibi yerinde duramayan ve sahip oldukları enerjiyi birden fazla konu ile ilgilenerek dizginleyebilen kişilerdir. Mutlu edilmesi zordur çünkü çok fazla mükemmeliyetçidir. En iyisi benim diyen özelliği nedeni ile yönetmeyi ve kontrol etmeyi sever. Asla yapılan bir işi kontrol etmeden güvenmez.

Bunun yanı sıra heyecanı, merak uyandıran kişi ve olayları, macerayı ve rekabeti sever. Bundan kaynaklı olarak bir koç burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ya çok paranız olacak ya da fazla merak uyandıracak bir hediye seçeceksiniz.

Yine de hayal gücü sınırsız bir insansanız bu hediyeyi seçmekte zorlanmayacaksınız. Örneğin macera dolu bir safari hediye etmek koç burcu erkeğini sevinçten delirtebilir. Ayrıca heyecan yaratacak bir maç veya at yarışı daveti de Koç burcu erkeğini mutlu edecektir.

Hediyeye ayıracak çok fazla bütçem yok diyorsanız da üzülmeyin. Eğer hediye almak istediğiniz koç burcu erkeği ile bir gönül bağınız var ise işiniz daha da kolay olacaktır. Hediye almadan bir gün öncesi sabahtan merak uyandıracak mesajlar atabilirsiniz. Akşam için ona sürprizler hazırladığınızı ima eden mesajları tercih edebilirsiniz. Ve yine gün boyunca ona izlemesi ve çözmesi gereken mesajlar ile akşam onu nerede beklediğinizi kendisinin çözmesini bekleyebilirsiniz. Bu süreç hem onu heyecanlandıracak hem de keyif alarak mutlu olmasını sağlayacaktır. Hiç beklemediği bir yerde üzeri kapalı tabaklarda yemekler hazırlayıp güzel bir akşam yemeği ile başlayabilirsiniz. Yaptığınız her şeyde bir sonraki adımı merak etmesini sağlayın.

Unutmayın koç burcu erkeği zaten mükemmel olduğunu düşünüyor ve her ne satın alırsanız alın o zaten bundan fazlasını hak ettiğin düşünecektir. Ama merak uyandırarak yapacağınız sürprizler Koç burcu erkeğini fazlası ile mutlu edecektir.

Ayrıca bir koç burcu erkeği her zaman farklı olmayı sever ve buna göre hareket eder. Siz de onun kendisini farklı hissetmesine yön verecek şekilde hediyelerle mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin bir dağ tırmanışı sonucu ulaştığı noktada onu bekleyen bir paket içinde ne olursa olsun çok mutlu olacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *