İKİZLER BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ
15 Eyl, 2017 14:33 tarihinde eklendi

İKİZLER BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ

İKİZLER BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ

Karşınızda bir ikizler burcu erkeği varsa ve ona hediye almak istiyorsanız işiniz oldukça güç demektir. Çünkü anı anını tutmayan ve sürekli değişimler yaşayan biri ile karşı karşıyasınız. Mutlu olacağını düşündüğünüz şey onu gerebilirde. Bu yüzden hediye seçiminizde şok etkisi yaratacak bir ölçü belirlemeyin.

Her ne olursa olsun her zaman sabit kaldığın bir özelliği vardır. Bu özelliği nazik oluşudur. Ayrıca her koşulda özgürlüğüne düşkündür ve duygularından çok mantığı ile pratik çözümler üreten bir yapısı vardır. Sizde hediye alırken sade ve genel şeyleri seçin. Bir iş adamı ise kravat, kol düğmesi ve kravat iğnesi cezp edici olacaktır.

Romantik bir hediye almak istiyorsanız ve onu kalbinden vurmak istiyorsanız işiniz inanılmaz zor demektir. Bu durumda onu iyi gözlemlemelisiniz. Bir parfüm aldınız diyelim. Hediye paketine  ‘’ bu koku ile aklımı başımdan alacağına eminim ‘’ notunu ekleyerek sıradan gibi görünecek bir parfümü romantik hale getirebilirsiniz. Ancak !!! Neden kokum hoşuna mı gitmiyor tepkisine de hazırlıklı olmalısınız.

Ona alacağınız hediyenin anlam kazanmasını istiyorsanız özgürlük düşkünlüğünü kullanabilirsiniz. Örneğin iyi bir vakit geçirebileceği ve takvimine uygun iki günlük bir tatil ona iyi gelecektir. SPA hizmeti iyi olan bir oteli seçebilirsiniz. Siz hediyenizi ona özel satın alın. Kendinizi emri vaki davet ettirmiş olmayın. Bırakın o sizi o tatile davet etsin. Böylece özgürlüğüne dokunmuş olmayacaksınız ve bu durum onu etkileyecektir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *