Doğum Yapan Eşe Alınabilecek En Güzel 10 Hediye Önerisi
10 Eki, 2017 13:50 tarihinde eklendi

Doğum Yapan Eşe Alınabilecek En Güzel 10 Hediye Önerisi

Doğum Yapan Eşe Alınabilecek En Güzel 10 Hediye Önerisi

Eşiniz doğum yaparak size dünyanın en güzel hediyesini verecektir. Buna karşılık verebileceğiniz hiçbir hediye bebeğiniz kadar değerli olamaz. Fakat yine de eşinize teşekkür anlamında güzel bir hediye alarak onu bir kez daha mutlu edebilirsiniz. Doğum yapan eşe alınabilecek en güzel 10 hediye önerisini sizler için hazırladık.

1-) Alyans

Artık yeni bir aile oldunuz. Aileye katılan minik üye adına alyans almak sanki yeni bir hayata başlıyormuşçasına anlamlı bir hediye olacak.

2-) Koşu Bandı

Eşinizin doğum sonrası formuna kavuşmasına yardımcı olmak için bu hediyeyi alabilirsiniz. Koşu bandı ile eşiniz büyük bir sevinç yaşayacak ve formuna kavuşmak için çaba gösterecektir.

3-) Tek Taş Pırlanta

Eşinize dünyalar tatlısı bir bebek dünyaya getirdiği için bu hediyeyle karşılık verebilirsiniz. Tek taş pırlanta eşiniz için çok özel bir hediye olacaktır.

4-) Nazar Boncuklu Bileklik

Eşinize en anlamlı hediyelerden biri olacak. Ona böyle bir güzel evlat dünyaya getirdiği  içinnazar boncuklu bileklik alabilirsiniz.

5-) Cep Telefonu

Eşinize alacağınız bu hediye ile ona teşekkür edebilirsiniz. Bu sayede onu cep telefonu ile ona bir teşekkür etmiş olursunuz. Telefonun modeli yükselmiş olur.

6-)Kanvas Tablo

Doğum yapan eşe alınabilecek mutlu bir aile tablosu içeren kanvas tablo onun için özel bir hediye olabilir.

.

7-) En Güzel Anne Afişi

Eşiniz size dünyanın en güze hediyesini vermiş. Siz de ona bir afiş hazırlayarak dünyanın en güzel annesi afişiyle unu mutlu edebilirsiniz.

😎 Baskılı Duvar Saati

Ailenize yeni dahil olan minik üyenizle toplu fotoğrafınızı duvar saatine bastırabilir ve mutlu bir aile tablosunu zamana işleyebilirsiniz. Baskılı duvar saati eşiniz için anlamlı bir hediye olur.

9-) Bebeğinizin Resmini Bastırabileceğiniz Bir Kumbara

Doğum yapan eşe alınabilecek en anlamlı hediyedir. Bu kumbara eşinizin ve sizin attığınız paralarla çocuğunuzun geleceğine bir yatırım olacak. İlerde büyüyen çocuğunuz bu kumbarayı ömrünün sonuna kadar da saklayacaktır.

.

10-) Yeni Doğan Sepeti

Anneler için pratik ve anlamlı bir hediye olacak. Yeni doğan sepeti onu mutlu edecek bir hediyedir.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *