Bu Hediyelerle Artık Evlilik Yıldönümünüz Daha Özel Olacak
4 Eki, 2017 12:31 tarihinde eklendi

Bu Hediyelerle Artık Evlilik Yıldönümünüz Daha Özel Olacak

Bu Hediyelerle Artık Evlilik Yıldönümünüz Daha Özel Olacak

Evlilik yıldönümlerinde eşler birbirine anlamlı hediyeler almalıdır. Doğum gününde yada diğer özel günlerde alacağınız hediyelerden daha çok öneme sahip olan bu hediyeler diğerlerinde daha özel ve daha değerli olmalı. Peki evlilik yıl dönümünde eşler birbirlerine neler alabilir ?

Kadınlara Yıldönümünde Hediye

Tatil Bileti

Erkeklerin yıldönümünde alabileceği en güzel hediyelerden biri tatil bileti olacaktır.

Gümüş Kolye

Kadınlar kolyeyi severler. Yıldönümü hediyeniz şık bir gümüş kolye olabilir.

Kalpli Kutuda Anılarınız

Kadınlar inceliği sever. Erkeklerin kadınıyla yaşadığı anıları kalpli bir kutuda fotoğraflarla sunması oldukça anlamlı bir hediye olacaktır.

Kara Kalemle Resim Tablosu

Eşinize yıldönümünde alabileceğiniz anlamlı bir hediyedir. Kara kalemle resim tablosunda eşinizle olan resminizi kara kalem çalışması ile ona sunmak kendiniz yapmasanız da  onda bir hayranlık uyandıracaktır.

Baskılı Nevresim Takımı

Kadınınızı etkileyecek muhteşem bir hediyedir. Üzerinde uyuduğunuz yatağınızın baskılı nevresim takımından oluşması her yatağa girdiğinizde sizde ve onda tebessüm yaratacaktır.

 

Erkeklere Yıldönümünde Hediye

 

Takım Elbise

Eşinize yıldönümünde bir takım elbise alarak onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Çünkü erkekler takım elbiseyi çok severler. Bu yerinde ve anlamlı bir hediye olacaktır.

Kombine Bilet

Erkekler tabi ki futbolu oldukça severler. Eğer eşinizin tuttuğu takımın kombine biletini alır ve ona hediye ederseniz bu duruma tıpkı çocuklar gibi sevinecektir.

Saat

Saat erkekler tarafından sık tercih edilen bir aksesuar. Siz de eşinize saat alarak onu bu özel gününüzde mutlu edebilirsiniz.  Alınabilecek en ideal hediyelerden biri olan saat, erkeklerin genellikle kollarından ayırmadığı aksesuarlardan biri olduğu için oldukça yerinde bir hediye almış olursunuz.

Kemer ve Cüzdan Seti

Erkeklerin kullanabileceği yıldönümü için özel hediyelerden biridir Kemer ve cüzdan seti onun kullanabileceği en özel hediyelerden biridir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *