BALIK BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ
19 Eyl, 2017 18:33 tarihinde eklendi

BALIK BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ

BALIK BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ

Sevdiğimiz birisine hediye almak zor bir durumdur. Birde bu erkek işse daha zor gibi görünür. Fakat kişinin zevklerini ve özelliklerini biliyor iseniz bu sizin seçiminizi kolaylaştırır. Balık burcu erkeği oldukça duygusal, şefkat ve yoğun his yaşar. Ayrıca oldukça yeteneklidirler. En önemli özelliği ise yaratıcılık duygusunu kullanarak çok değişik ve karşısındaki kişiyi etkileyecek yönde fikirleri olabilir. Bu yönüyle kendisine karşısındaki kişiyi kolaylık ile hayran bırakabilir. Balık burcuna sahip erkeklerin hayal güçleri oldukça yüksektir. Eğer bu burca sahip olan erkeğe hediye Almak istiyor iseniz sizde biraz hayal gücünüzü zorlayarak onu şaşırtacak türden hediyeler seçmelisiniz. Bu hediyeleri seçerken hangi gün için hediye almak istediğinizde önemli.

 

Hediye seçeceğiniz için panik yapmayın.  İlk olarak doğum günümü, yılbaşımı, sevgililer günümü, tanışma yıldönümü olduğu önemli. Hediyenizi bu günün önemine göre ayarlayabilirsiniz. Sizlere birkaç tane hediye önerisinde bulunalım.

  • Biraz yaratıcılığınızı kullanın ve o kişinin baş harflerini taşıyan şık gümüş bir kol düğmesi hazırlatın.
  • Eğer iş adamı ise ona şık sizin baş harflerinizin yazılı olduğu bir kalem alabilirsiniz.
  • Ya da zaman bizim için akıyor her an beraber olma dileği anlamı taşıyan kol saati olabilir.
  • Eğer sanattan hoşlanıyor ise onun için onun zevkine uygun bir puzzle yapıp çerçeveletebilirsiniz. Bu hediye ile hem sanata önem verdiğiniz hem de onun için emek verdiğiniz imajını yansıtabilirsiniz. Seçtiğiniz hediyelerde yaratıcılık ruhunuzu kullanın. Unutmayın karşınızdaki kişiyi şaşırttığınız kadar emek vermeniz de önemli. Hediyenin maddiyatından daha çok taşıdığı anlama önem vermeye dikkat edin. Gerisi, çok kolay olacaktır. Hediyeyi verdiğiniz kişi bir o kadar mutlu olacaktır. Şimdiden kolay gelsin. Ruhunuzdaki sevgiyi karşınızdaki kişiye yansıtın.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *