ASLAN BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ
15 Eyl, 2017 14:46 tarihinde eklendi

ASLAN BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ

ASLAN BURCU ERKEĞİNE HEDİYE ÖNERİLERİ

Aslan burcu erkeğine hediye almak size keyif verecektir. Her ne kadar yönetmeyi seven prensipli bir yapısı olsa da eğlenceli ve gezmeyi seven çocuksu yönü işinizi kolaylaştıracaktır. Hediye alırken onun kalbini etkilemek istiyorsanız, çocukça hissedeceği hediyeler seçebilirsiniz. Örneğin bir Luna park eğlencesine bayılacaktır. Ya da paintball oyunu düzenleyebilirsiniz.

Yengeç burcu erkeğine alacağınız hediyede onun zihninde yer almak istiyorsanız güzel bir manzara resmi olan puzzel alabilirsiniz. Sayı adedi fazla olan bir tane seçerek puzzelı birlikte tamamlayabilir ve sonrasında bunu güzel bir tablo haline getirebilirsiniz. Daha sonra paket olarak hediye edeceğiniz bu tabloya iki uçak bileti ekleyin ve bu bilet tablo haline getirdiğiniz manzaranın olduğu yere gidecek olsun. Sadece bir puzzle aldığınızı zannederken asıl hediyeyi finalde almış olacak ve bu zekice adım onu çok etkileyecektir.

Sevgi dolu ve yardım sever halleri onları her ne kadar çocuklaştırıyor olsa da ciddi bir akşam yemeği de etkili olacaktır. Lüksü seviyor olsa da fasıl eşliğinde salaş bir restoranda balık yemeye bayılacaktır. Özellikle ona tek başınıza eşlik etmek yerine en sevdiği arkadaşlarını da bu yemeğe davet ederseniz hem şaşıracak hem de eğlenecektir.

Bencil bir yapısı olduğu söylense de aksine düşüncelidir. Her ne alırsanız alın hediyenizi beğenecektir. Ailesinin olduğu bir fotoğraf çerçevesi bile onu mutlu etmeye yetecektir.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *