Askerdeki Sevgiliye Alınabilecek 10 Hediye Önerisi
20 Eyl, 2017 10:40 tarihinde eklendi

Askerdeki Sevgiliye Alınabilecek 10 Hediye Önerisi

Askerdeki Sevgiliye Alınabilecek 10 Hediye Önerisi

Vatani görevi için sizden ve ailesinden uzak kalan erkek arkadaşınıza alabileceğiniz birbirinden güzel hediyeler var. Bu hediyeleri askerdeki sevgilinize verirken onu mutlu edecek ve şafak sayarken gözlerinin içini güldüreceksiniz. İşte askerdeki sevgiliniz için alabileceğiniz 10 güzel hediye ;

1 – )Baskılı Asker Künyesi

Askerdeki sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri baskılı asker künyesidir.  Baskılı asker künyesi ile sevdiğiniz şafak sayarken her gün künyedeki resminize bakıp tebessüm edebilir.

2- ) Traş Makinası

Bir askerin en çok işine yarayacak hediyelerden biridir. Sık sık traş olması gereken sevgiliniz, asker ocağında sizin aldığınız traş makinası ile traşını olurken aldığınız hediye ile ona sizi hatırlatacak yüzünü güldürecektir.

3 – ) Fotoğraf Albümü

Beraber çekildiğiniz fotoğrafları album haline getirerek ona hediye olarak sunmanız onu çok mutlu edecektir.

4 – ) Baskılı Çakmak

Sevgiliniz sigara içiyor veya çakmak taşıyorsa ona alınabilecek en güzel hediyedir. Baskılı çakmak ile sevdiğiniz her sigara yakışında sizin özleminizi de içine çekecektir.

5 – ) Günlük Defteri

Asker ocağında zaman geçmek bilmez. Hele ki sevdiğiniz varsa… Sevgilinize alacağınız bir günlük defteri ona hatıraları ve duyduğu özlemi satırlara yazmasında yardımcı olacaktır. Bu hediye en anlamlı hediyelerden biri olacaktır.

 

6 – ) Sigara Kutusu

Asker ocağında yak yak bitmez sigaralar. Ne özlem gider ne de sigara… Eğer sevgiliniz sigara kullanıyorsa ona alabileceğiniz güzel hediyelerden biridir. Sigara kutusu ile sevdiğiniz sigaralarını sizin aldığınız kutudan çıkartıp içebilir.

7 – ) Boğazlı Kazak

Sevgiliniz soğuk bir şehirde görevini yapıyor olabilir. Sevgilinize alacağınız boğazlı kazak ile sevgiliniz çarşı izinlerinde sıcacık dolaşabilir. Bu hediye aynı zamanda yüreğini de sıcak tutacaktır.

 

8- ) Telefon Kartı

Sevgilinize duyduğunuz özlem hiçbir zaman askerde onun size duyduğu özlem kadar olamaz. Alınacak en güzel hediyelerden biri onunla konuşabilmenizi sağlayacak telefon kartıdır.

9 – ) Kulaklık

Asker ocağında türkülerin şarkıların tadı bir başkadır. Sevgilinize alacağınız bir kulaklık onun size olan özlemini dinlediği müziklerle az da olsa gidermesini sağlar. Bu hediye onu çok sevindirecektir.

10 – ) Aşk Romanı

Askerde sevgiliniz size olan özlemini bir aşk romanı ile giderebilir. Her satırında sizi görüp adeta sizi içinde yaşayabilir. Ona en yakın olacağınız hediye bir aşk romanıdır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *