25 Yaş Üstüne Nostaji Hediyeler
2 Oca, 2019 1:55 tarihinde eklendi

25 Yaş Üstüne Nostaji Hediyeler

25 Yaş Üstüne Nostaji Hediyeler

Çocukluğunu 1900’lü yılların sonunda yaşamış ve mahallede büyümüş bizler eminim günümüz çocuklarına hayretle bakıyoruz.
Yaptıkları ve isteklerinin bir çoğu anlamsız gelsede yüksek bir ihtimalle onlarda 20 li yaşların üzerine çıktıklarında çocuklara bizim hislerimizle bakacaklar.

Nostaji hissi gerçekten çok kuvvetli ve tüyleri diken diken ederek ne günlerdi dedirtiyor insana. İş ve sosyal yaşam arasında mekik dokurken yüzleri gülümsetmek için yapılan jestlerin arasında hediye en etkin yöntemdir. E tabi hediyeden hediyeye fark var kimisi pahalı hediyelerle yüzleri gülümsetir;

kimisi birazdan örneğini vereceğimiz yoğun duygulu hediyelerle gülümsetir, bütçe dostu çocukluğumuz kokan hediyelere bir göz atalım;

  • Topaç; Bir sıralar o kadar popülerdi’ki topaç çevirmeyi bilmeyen çocuk şimdiki bilgisayarı olmayan çocuk gibi uzaktan bakıyordu eğlencenin dibine vuranlara ( Biz işi abartıp rakip topacın üzerine kendi topacımızla sert bir darbe indirir ve ortadan ikiye bölerdik ) Hala bulmak mümkün.
  • Taso; Pokemon tasosu ile yetenek gerektiren sert vuruşlar yapmayan çok şey kaybetmiştir… Bir ara cipslerin içinde çıkan ve paket paket cips almamıza neden olan bu küçük şirin şeyler tam bir zaman süngeri, rakip yada siz bitin tasolarınızı kaybedene kadar sürer yenildikçe hırslandıran tasolar gerçek bir nostaji örneğidir. Almak iterseniz koleksiyon tarzında satın alabilirsiniz.
  • Kar küreleri; Küçüklüğümüzde alıp bütün gücümüzle sallayıp sonra seyrederken hayal kurduğumuz kar kürelerinin yeri apayrı.
  • Daktilo Tuşlu Klavye; Bu hediyeyi alacağınız kişi bilgisayar ile haşır neşir’se emin olun size bir ömür minnet duyacaktır
  • Vintage Kıyafetler; Vintage giyimin modası geçmiyor desek yanlış olmaz, yüksek bel jean, lar salaş tişörtler, fileli etekler tercih edilebilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *