14 ŞUBAT’TA HAYAT KURTARAN HEDİYELER
11 Şub, 2019 0:28 tarihinde eklendi

14 ŞUBAT’TA HAYAT KURTARAN HEDİYELER

14 ŞUBAT’TA HAYAT KURTARAN HEDİYELER

14 Şubat yaklaştıkça beklentiler ve heyecanlar artıyor kimisi çoktan yapacağı sürprizi kararlaştırdı, kimisi iki hediye arasında kaldı, kimisinin de hiçbir fikri yok. Hangi kategoriye girerseniz girin sizler için önerdiğimiz 14 şubata özel hediye önerilerine göz atmadan geçme.


Her yıl birbirinin aynısı hediyeler almaktan ve vermekten sıkıldıysan, artık yenilikçi ve özgün olmak şart oldu demektir, ilişkinizi heyecanlı tutmak sizin ve eşiniz için daha sağlıklı olacaktır.


Flörtünüz müzikle yaşıyorsa sesi güzel olmamasına rağmen hunharca şarkı söylüyorsa ona verebileceğiniz en güzel hediye iyi bir müzik deneyimi yada incelikle düşünülmüş küçük kullanışlı eşyalar flortünüzü size hayran bırakacaktır.Bazen flörtünüz içindeki çocukla beraber büyür ve bir yanı hep çocuksudur. Yeri geldiğinde olgunca hareket ederler ama bir yanları hep çocuksu ve masum kalmıştır, eğer böyle bir flörtünüz varsa gerçekten çok şanslısınız çünkü tatmin etmek oldukça kolaydır, küçük şeylerle mutlu olmayı bilirler hal bu şekilde olunca onu özel hissettirmek için ona özel şeyler düşünebilirsiniz onun için özel bir yastık veya size özel bir çift kupa sürekli kullanabileceği bir hediye olduğu için oldukça mutlu edecektir.


Eğer flortünüz benim gibi herkes partilerde, cafelerde eğlenirken monitöre bakmaktan ve yüksek cafein tüketmekten gözleri kan çanağına dönen biriyse kullanışlı hediyeler almaya özen gösterin hem özel olmalı hemde taşınabilir boyutta, örnek vermek gerekirse siz yazdığınız zaman bildirim giden akıllı bileklikler yada, akşam daha rahat bir uyku çekebilmesi için uyku bandı olabilir.

14 Şubatı bir nesne bir değiş tokuş günü gibi görüp bu durumdan pek haz bir çiftseniz hediye almak yerine özel hazırlanmış bir gün geçirebilirsiniz duygusal iseniz el ele doğa yürüyüşü yapabilir maceracı’ysanız bisikletlerinize binip şehirden ve gürültüden uzak bir yerde gün batımını çaylarınızı yudumlarken seyredebilirsiniz siz bu günü kendi zevklerinize göre planlayabilirsiniz. En güzel tarafı yapılabilecekler sizin hayal gücünüzle sınırlı.

O nun için bir şarkı söyleyebilirsin; eğer toplum içerisinde şarkı söyleme fobin yoksa bir karaoke salonunda onun için seçtiğin bir parçayı söyleyebilirsin ama sesim güzel değil dersen bu senin daha çok işine yarar çünkü eğlencesi burada 🙂

Bir evlat edinin; ne gerek var evlenir çocuk yaparım demeyin çünkü bu o tür bir evlat değil bir hayvan sahipleneblirsiniz bu oldukça özel olacaktır, sahiplendiğiniz hayvan sizi birbirinize bağlarken sizde bir can kurtarmış olursunuz.

Kamp yapabilirsiniz; kamp yapmak oldukça özel ve heyecanlı olacaktır kamp yerine vardıktan sonra közde pişirilmiş çayınızı yudumlarken gün doğumunu seyretmek oldukça romantik olacaktır ancak kamp yapacağınız yeri iyi seçin yoksa karnı acıkmış olan yabani hayvanlar sizden yiyeceklerinizi ödünç alabilir 🙂

İsimlerinizi ağaca kazımak yerine; sizin isminizin verildiği birer fidan dikebilirsiniz TEMA vakfına yapacağınız küçük bir bağış ile ormanlara sizlerin isimlerinizin verildiği birer ağaç diktirebilirsiniz .

Ne yaparsanız yapın önemli olan fiyatı ve gösterişli olmasından çok eşinizi düşündüğünüzü ve bunları eğlenmek için değil onun için yaptırdığınızı hissettirin.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *